Aparatinės procedūros Kaune

Neinvazinės grožio procedūros

Apie mus

Aparatinės grožio procedūros leidžia greitai ir efektyviai spręsti įvairias odos bei kūno problemas. Šios procedūros atliekamos naudojant modernią aukštų technologijų įrangą ir prietaisus. Jų dėka galima koreguoti įvairius odos defektus, pašalinti raukšles, praplėsti kraujagysles, sumažinti riebalų kaupimąsi.

Mūsų tikslas – suteikti kuo daugiau naudingos informacijos, kad galėtumėte priimti teisingą sprendimą dėl savo grožio procedūrų. Taip pat nuolat atnaujiname informaciją apie naujausias procedūras ir technologijas Kaune.

Klientų atiliepimai

Atsiliepimai
Jolanta

*****

“Niekada iki šiol nebuvau bandžiusi limfodrenažinis masažo ,tikriausiai dėl to, kad bent jau man asmeniškai ši procedūra buvo naujiena. Pati procedūra buvo tikrai maloni, bet tuo pačiu ir efektyvi. Dar tik 4 procedūros, o rezultatai akivaizdžiai matomi. ”
2023-07
Ligita

*****

“Atsiliepimus palieku itin retai, tačiau pasidalinti sugalvojau tik dėl to, jog turiu skirtingų patirčių su procedūromis, kur reikia "išsirengti" ir ne visada būna jauku. Vis gi nepažįstamas žmogus. Atlikau limfodrenažino masažo - terapijos procedūrą, kurios metu vilkėjau specialų kostiumą, tai kažkaip sugebėjau tikrai atsipalaiduoti 🙂 ir pati specialistė buvo labai maloni, tai tikrai mėgavausi procedūra."
2023-08
Laura

*****

“Draugė prikalbino pabandyti radijo dažnio procedūrą kojoms ir sėdmenimis, tai dabar galvoju kur aš anksčiau buvau. Labai labai maloni procedūra, tiesiog poilsis ir maloni šiluma.”
2023-06

Darbo laikas

Darbo laikas Kaune